Chcemy dbać o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich na co dzień. Jednocześnie pragniemy im zapewnić komfort i wygodę. Z taką właśnie myślą powstała linia SKOFF Music Line.

Bezpieczeństwo na stopniach schodowych – to podstawa

Klatka schodowa – to ważny łącznik w domu. Zawsze dbamy o jej design. Ma ona pasować do wszystkich elementów wystroju wnętrz. Po zmierzchu walorów estetycznych doda jej odpowiednie oświetlenie. Mamy teraz wiele możliwości: schody drewniane, metalowe, kamienne, wykonane z tworzywa, proste lub spiralne. W zależności od zastosowanego materiału oraz kolorystyki możemy zdecydować się na różne modele lamp. Jedni decydują się na klasyczne wzory, inni natomiast poszukują czegoś nowoczesnego i ekstrawaganckiego.

Często jednak zapominamy o tym, że przede wszystkim nasze schody muszą być bezpieczne, zwłaszcza jeżeli w domu są dzieci i osoby starsze.

Nieuwaga lub osłabiona koncentracja na nierównej powierzchni mogą doprowadzić do groźnych konsekwencji. Zła widoczność zwiększa znacznie ryzyko.

Dlatego właśnie świetnym rozwiązaniem jest oświetlenie z czujnikiem ruchu. Włączy ono się wtedy, kiedy Ty lub ktoś z Twoich bliskich go potrzebuje. Idąc w nocy nie musisz szukać włącznika. Oświetlenie włączy się automatycznie, kiedy będziesz przechodzić. Takie światło reaguje na Twój ruch.

Jak obniżyć koszty za prąd?

Do oświetlania klatki schodowej można wykorzystać różne rodzaje światła. Najbardziej polecane są LED-y. Największym ich atutem jest energooszczędność. Jeżeli chcemy, żeby nasza inwestycja generowała mniejsze wydatki na prąd, koniecznie powinniśmy wybrać oprawę LED-ową. Dodatkowo, takie delikatne świtało jest przyjazne dla naszego oka, co na pewno ułatwi przejście po schodach. Oświetlenie LED z czujnikiem ruchu zawsze będzie wyłączone, gdy nikogo nie będzie w pobliżu. Nie ma tutaj możliwości, że zapomnisz wyłączyć światło, wychodząc z domu lub idąc spać, które przez kilka godzin może generować koszty poboru prądu.

Mamy mnóstwo wzorów do montażu ściennego lub na podstopnicach. Wszystkie propozycje znajdziesz na naszej stronie.

Oprawy LED z czujnikiem ruchu, jak to działa?

Ludzkie ciało emituje ciepło, dlatego właśnie czujniki są w stanie odróżnić człowieka od nieruchomych przedmiotów. Gdy znajdziemy się w zasięgu czujników PIR, zmieni się temperatura w otoczeniu i włączy się światło. Dzięki precyzyjnej optyce o promieniu 120° oświetlenia z linii Music Line, światło natychmiast zareaguje na Twoją obecność.

Jakie światło na schody należy wybrać?

Oświetlenie schodowe LED z linii Music Line z czujnikiem ruchu sprawdzi się w każdym przypadku. Oprawy są wykonane z wytrzymałego materiału. W naszej ofercie znajdziesz oprawy w zróżnicowanej kolorystyce oraz kształcie. W tych niewielkich oprawach mieści się nie tylko energooszczędne światło LED, ale również czujnik ruchu, który włączy światło. Zastosowanie technologii LED pozwoli Ci obniżyć koszty zużycia prądu.

Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu z linii Music Line jest bardzo subtelne, a jednocześnie jest doskonałą ozdobą dla wszystkich rodzajów schodów z różnych materiałów, dając niesamowity efekt wizualny.

Jakość wykonania, unikalna kolorystyka, nowoczesny wygląd – będą cieszyć oko za każdym razem nawet, gdy światło nie będzie włączone. Po zmierzchu natomiast docenisz praktyczność i estetyczność takiego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, gdzie możesz kupić oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu.