Większość firm w obecnej sytuacji staje się ofiarami ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Wielu właścicieli i managerów przedsiębiorstw zastanawia się, jak przetrwać ten okres i obniżyć koszty, nie tracąc na jakości usług?

Działaj, nie czekaj!

Każdy przedsiębiorca powinien skupić się na optymalizacji! Rachunki za energię elektryczną, to stałe wydatki, jakie ponosi firma. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić biura bez dostępu do komputera z internetem, drukarki, sprzętu AGD, czy też hal produkcyjnych bez nowoczesnych urządzeń. Ale większość z nas ciągle zapomina o oświetleniu, sztucznym światłe, które towarzyszy naszej pracy na co dzień.

Oszczędzaj energię!

Lampy LED-owe firmy Skoff linii Planar dla biur pozwalają obniżyć zużycie energii elektrycznej nawet do 25 %, a jednocześnie odznaczają się wysoką skutecznością świetlną, zapewniają najlepszą jakość widzenia, zapobiegają zmęczeniu wzroku. Strumień takiego światła jest równomierny.

W tym kontekście warto również wspomnieć o ich trwałości. Te parametry pomogą skutecznie obniżyć stałe koszty miesięczne związanie z prowadzeniem firmy.

Planar wyznacza nowe standardy w oświetleniu dla biur.

Wprowadziliśmy na rynek najlepsze rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej, zapewnić brak efektu olśnienia, a dzięki odpowiednim parametrom podnieść również komfort pracy (UGR<17). Lampy biurowe Planar są bardzo efektywne i łatwe w montażu. Są niezawodne i posiadają 5 lat gwarancji.

Zadbaj o komfort pracy i zdrowie pracowników!

Jednym z najistotniejszych elementów składających się na wysoki standard komfortu pracy jest oświetlenie. Większość Twoich pracowników zapewne spędza wiele godzin przed monitorami komputerów, które po dłuższym czasie negatywnie wpływają na ich wzrok. Właśnie dlatego musisz zadbać, by dodatkowo nie nadwerężali oni swoich oczu sztucznym oświetleniem. Ważne są parametry. Idealne do pomieszczeń biurowych są lampy, które posiadają wartość UGR ≤ 19. Ten wskaźnik olśnienia przykrego może być główną przyczyną zmęczenia pracownika i ma ogromne znaczenia dla zdrowia. Zbyt wysoki UGR może powodować oślepienie oraz drażnienie wzroku.

Lampy linii Planar o niskim UGR<17 spełniają wszystkie wymagania i są przyjazne dla oka. Twoi pracownicy w takich warunkach będą pracować wydajniej, będą mieli lepszy nastrój i nastawienie do pracy, a to przełoży się na większy zysk dla Twojej firmy.

Dopasuj do swojego wnętrza!

Oświetlenie to również bardzo ważny element dekoracyjny, z pomocą którego możesz podkreślić charakter wnętrza, zwrócić uwagę na jakiś detal – biuro czy regał – tworząc odpowiedni nastrój i klimat. Oprawy świetlne linii Planer dodają elegancji każdemu wystroju. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zróżnicowanym gustom naszych Klientów, dlatego oprawy są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i aluminium. Takie rozwiązanie zapewni harmonię w każdej przestrzeni biurowej.  Solidnie wykonane z materiałów najlepszej jakości nasze produkty zyskały uznanie wielkich firm. Dbając o każdy szczegół udało nam się stworzyć nowoczesny system oświetlenia sufitowego o współczesnym wzornictwie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiaj z naszym konsultantem. Zadzwoń pod numer +48 (32) 215 28 93. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.