Hotele w Polsce znów są otwarte. Sezon letni, to wspaniała możliwość, by trochę odpocząć z dala od codzienności i obowiązków, najlepiej w wygodnym miejscu.

Jak przyciągnąć Klientów i zapewnić im bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie?

Jesteś dyrektorem lub menedżerem w hotelu? Na Twoich barkach leży odpowiedzialność za Klientów i obroty firmy? Pomyśl, co możesz zmienić.

Modernizacja oświetlenia może wpłynąć na wiele aspektów prowadzenia Twojej działalności. Spokojnie! Nie musisz zmieniać całego oświetlenia na raz. Ale jeżeli Twoim celem jest osiągnięcie oszczędności energetycznej, nieprzeciętnego designu i największego komfortu, możesz podjąć kilka kroków.

Korzyści, które uzyskasz dzięki tym zmianom, zauważysz bardzo szybko. W firmie SKOFF wiemy, ile firmy oraz hotele wydają rocznie na energię. Są to kwoty, które się różnią, w zależności od tego, jak duża jest firma, hotel czy restauracja oraz jakie jest zapotrzebowanie na energię. Ale jeżeli udałoby się zaoszczędzić nawet ułamek tej sumy, dzięki ulepszeniu oświetlenia, może to znacząco wpłynąć na budżet.

 

O czym musisz pomyśleć w pierwszej kolejności?

 

  1. Wyznacz swoje cele

Zanim zaczniesz szukać oświetlenia na różnych stronach internetowych i sklepach, zastanów się, co chcesz osiągnąć.

 

  • Czy chcesz, by Twoje goście czuli się bardziej komfortowo?
  • Chcesz zaoszczędzić pieniądze?
  • Jaki masz budżet?
  • Czy chcesz uniknąć problemów z konserwacją?
  • Czy zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach?
  • Jakie kolory opraw i styl Cię interesuje?

 

Odpowiedzi na te pytania będą decydować o tym, jakie oświetlenia będzie dla Ciebie najlepsze.

 

  1. W którym pomieszczeniu warto wprowadzić zmiany?

Aby zwrot z inwestycji był zauważalny, musisz wybrać światła z technologią LED do pomieszczeń, w których najczęściej włączasz oświetlenie.

Jeżeli chcesz zapewnić ciepłe powitanie swoim gościom o każdej porze, wybierz światło które jest energooszczędne, żeby uniknąć konieczności włączania i wyłączania światła. Efekt osiągniesz również dzięki oprawie dekoracyjnej dopasowanej do koloru, stylu i elementów pomieszczenia.

Na parkingach lub garażach świetnie się sprawdzą światła LED w oprawie, która nie wymaga ciągłej konserwacji.

Na klatkach schodowych musisz zwrócić uwagę na bezpieczeństwo, by uniknąć upadków. Nie każdy z gości będzie chciał skorzystać z włącznika, by przejść na inne piętro. Czy w tej sytuacji światło musi pozostać włączone cały czas? Co z rachunkami za prąd?

W tej sytuacji możesz wykorzystać bardzo praktyczne rozwiązanie – światło LED z czujnikiem ruchu, które będzie się włączać, gdy ktoś się do niego zbliży. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie oraz oszczędzisz na energii. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Sale konferencyjne muszą przyciągać swoim nowoczesnym wyglądem, minimalizmem i jakością elementów. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będą ekskluzywne oprawy podtynkowe LED do sufitów kasetonowych.

Do luksusowych pomieszczeń hotelowych oraz z myślą o najbardziej wymagających Klientach możemy zaproponować eleganckie lampy ze szlachetnych materiałów.

 

  1. Pamiętaj o oszczędnościach.

Jeżeli prowadzisz biznes, to dobrze wiesz, że drogą do sukcesu jest opłacalność inwestycji. Zamiast poszukiwania najtańszych produktów, znajdź to, co przyniesie wspaniałe efekty, a jednocześnie zwróci się w najbliższym czasie. Wybierz oświetlenie od zaufanego i doświadczonego producenta.

Przyciągnij klientów, obniż wydatki, wprowadź praktyczne rozwiązania w swoim hotelu razem ze SKOFF.